Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

Chata Vyhňa ponúka ubytovanie na Severnom Slovensku. Nachádza sa na konci Vychylovky, ktorá patrí pod obec Nová Bystrica. Obec obklopujú lesy, nachádza sa v nej jedinečné múzeum kysuckej dediny a historická lesná úvraťová železnica. Majiteľ chaty má na vedľajšom pozemku malú farmu, ktorej sa potešia hlavne Vaše ratolesti. Okolitá príroda je vhodná na turistiku, prechádzky, zbieranie húb alebo lesných plodov.

 

Chata Vyhňa disponuje celkovou kapacitou pre max. 5 osôb. Na prízemí strávite príjemné chvíle v spoločenskej miestnosti s televízorom, jedálenským sedením a krbom, ktorý Vás v zime príjemne zahreje a navodí rodinnú atmosféru. Navaríte si v kompletne vybavenej kuchynke. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa s toaletou. Na poschodí sa vyspíte v jednej spálni s jednou dvojlôžkovou a tromi jednolôžkovými posteľami. Vaše autá zaparkujete kúsok od chaty.

Povinná výbava: Keďže idete na chatu a treba kúriť tuhým palivom, pre tých, ktorí nevedia dobre zapaľovať oheň radíme priniesť si aspoň tuhý podpalovač (PEPO). Drevo tu samozrejme nájdete. Do povinnej výbavy, by sme zaradili aj domácu obuv (papučky).

Nieje chata Vyhňa voľná? Nezúfajte, máme v ponuke ešte ďalšie chatky. Stačí napísať a informovať sa!

UPOZORNENIE:
V prípade rekreačného poukazu, nás vopred informujte. Faktúru vystavujeme na rekreačné poukazy iba nad 5 nocí.
Kratšie pobyty sú riešené iba pokladničným dokladom.
Ďakujeme za pochopenie.

Cenník je v prílohe spolu s fotkami.

zskmojekysucekysucke muzeum