Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

Image

Názov: Chalupy Nová Bystrica & Vychylovka

Zaujímavosti v okolí:  V blízkom okolí Novej Bystrice sú možnosti podniknúť jednodňové výlety na atraktívne miesta, či športového zamerania, využitia voľného času, turistiky alebo poznávania národného kultúrneho dedičstva a ďaľšie zaujímavé miesta.

Napríklad: Wieliczka - soľná baňa 70 km, Oswiečim 100 km, Žilina - Budatínsky zámik 30 km, Drotárske múzeum Teplička nad Váhom 30 km, Múmia Žofie Bosniakovej zo 17. Storočia - Oravský Podzámok 50 km, Oravská priehrada 60 km, Termálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou, tobogánmi a ďaľšími atrakciami v Bešeňovej, lyžiarske strediská Vrátna, Veľká Rača - Oščadnica 25 km a tiež nádherné miesta v okolí  na prechádzky a hubárčenie celý rok.

 

Zaujímavosti v Novej Bystrici:  Veľkou atrakciou je skanzen kysuckej dediny Vychylovka s horskou úvraťovou železničkou, zapísanou na zozname technických pamiatok UNESCO. V lete turistika, cykloturistika, zber  lesných plodov, hubárčenie. V zime bežecké lyžovanie, zjazdové lyžovanie priamo v obci sú v prevádzke dva lyžiarske vleky.

Spôsob ubytovania:  Dve zariadené chaty -

Chata Nová Bystrica - Drevenica na polosamote v obci Nová Bystrica. Pre 4 až 8 osôb, zrekonštruovaná, v podkroví 6 postelí a detský kútik, na prízemí obývacia izba s televízorom a krbom. V kuchyni je murovaný sporák, varič na propan-butan, chladnička, rádio. WC je splachovacie so sprchovacím kútom. Vykurovanie na pevné palivo je možné kombinovať s elektrickým. Parkovanie možné v stodole, v zime asi 150 m od objektu. Oplotená ovocná záhrada, požnosť pobytu so psom. Ďaľšie vybavenie: ohnisko s posedením, kotlík, šmykľavka, spoločenské hry, stolný hokej, stolný tenis. Potraviny sa nachádzajú asi 1500 m od objektu, reštaurácia 3000 m. 

Chata Vychylovka -  Drevenica na konci obce Nová Bystrica - Vychylovka. Pre 4 - 8 osôb, veľmi pekne zrekonštruovaná. V podkroví 2 izby, jedna prechodná. Na prízemí veľká kuchyňa s murovaným sporákom, dvojplatničkou, chladnička, rádio. Obývačka s televízorom, splachovacie WC so sprchovím kútom. Kamenná maštaľ na letné posedenie. Parkovanie v stodole, možné aj v zime, provizórne oplotenie, možnosť pobytu so psom. Pred chalupou tečie potok. Ďaľšie vybavenie: ohnisko s posedením, ktolík, stolný tenis. Potraviny 150 m, reštaurácia vo vzdialenosti približne 1 500 m.

Tel.:  00421 915 877 485

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Image 

Image

Image

Image

 

zskmojekysucekysucke muzeum