Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

29.04.2022

OZV NATUR-PACK dnes pri príležitosti blížiaceho saSvetového dňa Zeme na svojej webovej stránke zverejnila unikátnu štúdiu, v ktorej spracováva prvých 100 analýz triedeného zberu. Ide o počin, aký v odpadovom hospodárstve nemá obdobu. Neexistuje totiž presnejší spôsob, ako zistiť presné zloženie nádob na triedený zber a tiež ako identifikovať chyby, ktorých sa občania pri triedení dopúšťajú.Štúdiu "100 analýz triedeného zberu komunálnych odpadov" nájdete v sekcii Na stiahnutie - TU.

Celý projekt by sa nedal zrealizovať bez výbornej spolupráce s partnerskými samosprávami a zberovými spoločnosťami, za čo im patrí naše obrovské poďakovanie. Viac sa o štúdii dozviete v našej prvej reportáži venovanej tomuto projektu. Nájdete ju na YouTube kanáliNATUR-PACK verejnosti  po kliknutíSEM, alebo si ju môžete pohodlne pozrieť vdolnej časti tohto newslettera.

V analýzach budeme pokračovať aj v tomto roku a sme presvedčení, že aj vďaka nim spoločne prispejeme k priebežnému zlepšovaniu úrovne triedenia a recyklácie odpadov na Slovensku.

Tím NATUR-PACK

zskmojekysucekysucke muzeum