Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

alt28.januára sa v Čadci konalo okresné kolo chlapcov a dievčat v stolnom tenise. Keďže na našej škole pracuje stolnotenisový krúžok pri CVČ už niekoľko rokov bolo samozrejmé, že sme sa do súťaže prihlásili.

Družstvo chlapcov tvorili : Ján Kultan – kapitán, hráči Ján Strenitzer, Lukáš Adamec a ako náhradník Martin Borovička. Družstvo dievčat nastúpilo v zložení : Monika Joneková – kapitánka, hráčky Michaela Adamcová, Aneta Kuniaková a ako náhradníčka Timea Mičencová.

Chlapčenských družstiev sa celkovo zúčastnilo 11. Vo veľmi silnej konkurencii naši chalani obsadili veľmi pekné piate miesto, treba však povedať, že hráči Ján Strenitzer a Lukáš Adamec sa zúčastnili po prvý krát. Dievčatá nám urobili veľkú radosť, pretože si vybojovali krásne prvé miesto a tým aj postup na krajské kolo. Okresného kola sa zúčastnili štyri družstvá dievčat, ale ich hra bola veľmi vyrovnaná a až v posledných zápasoch sa rozhodlo. Teší nás, že patríme medzi tých pár škôl, kde sa aj dievčatá venujú tomuto športu.
Všetkým patrí veľké poďakovanie za reprezentáciu školy a dievčatám budeme držať palce v krajskom kole.

Text: Mgr. Elena Jančulová
Foto: Mgr. Monika Chovancová 

zskmojekysucekysucke muzeum