Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

29.11.2011
alt23. novembra sa v Čadci konalo okresné kolo žiakov v stolnom tenise. Už sa pravidelne niekoľko rokov zúčastňujeme tejto súťaže, pretože na škole pracuje stolnotenisový krúžok mladších aj starších žiakov a je z čoho vyberať na okresný prebor. Tento rok sme po prvýkrát postavili aj družstvo dievčat, pretože treba nabrať skúsenosti aj v hre so žiakmi z iných škôl. S umiestnením môžeme byť spokojní. Družstvo dievčat v zložení Monika Joneková VI.A, Renáta Hoferová VII.A, Miška Adamcová V.A , Alexandra Heltková VIII.A obsadili veľmi pekné druhé miesto.

 Domov si priniesli diplom, pohár a medaily. Chlapci v zložení Robo Kováč VII.A, Roman Chovanec st. IX.A, Patrik Vojtek IX.A , Rudolf Pastva VIII.B sa umiestnili tiež na veľmi peknom štvrtom mieste. Všetkým blahoželáme a ďakujeme za dobrú reprezentáciu našej školy a obce.

Určite všetkých toto umiestnenie potešilo a „nakoplo" do ďalšieho trénovania. Najbližšie pripravujeme „Vianočný turnaj v stolnom tenise o pohár riaditeľa školy" a už dnes sa naň žiaci pripravujú s plným nasadením.


Mgr. Elena Jančulová


zskmojekysucekysucke muzeum