Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

Active Image    Koniec školského roka pripadol tento rok na 29. júna 2007. Počasie nám prialo a už od  skorých ranných hodín sa schádzali naši žiaci pred kostolom, kde v tento deň bola slávnostná svätá omša o 8 hodine .Po jej skončení deti spolu so svojimi učiteľmi zaplnili školskú chodbu, kde ich privítal riaditeľ školy. Vo svojom príhovore vyzdvihol žiakov, ktorí úspešne reprezentovali školu, žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky  a poďakoval aj všetkým učiteľom za vykonanú prácu.
    Triedy, ktoré sa v súťaži o “Najčistejšiu triedu„ umiestnili na prvých troch miestach na ročníkoch 1-4 a 5-9  boli odmenené sladkou tortou a vecnými cenami. Posledný krát sa s nami rozlúčili aj naši deviataci...

     V mene všetkých sa ku žiakom a učiteľom prihovorila Ivana Šumská, ktorá svojim poďakovaním nejednému z nás vohnala slzičky do očí. Posledným zvonením sa rozlúčili so školou, v ktorej strávili plných deväť rokov.

Všetkým žiakom želáme príjemné prežitie celých prázdnin, hlavne bez chorôb a úrazov, a načerpanie nových síl do budúceho školského roku.

                                                                                                     
-ej-
 
 
 
Fotografie:
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
  
Active Image

zskmojekysucekysucke muzeum