Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

 29.februára 2011
dsc02763_smallUž sa stalo tradíciou, že v tomto období Obec Nová Bystrica pripravuje fašiangový ples pre svojich spoluobčanov. Ani tento rok nebol výnimkou. V sobotu, 26.janára 2011 o 19:00 hod., sa sála domu kultúry zaplnila do posledného miesta. Úroveň plesu, ktorá sa z roka na zvyšuje, dámy a páni potvrdili aj svojim oblečením, svojimi veľmi peknými spoločenskými róbami.


Po príhovore starostu obce, Ing. Jozefa Balačina, sa predviedla svojou ohňovou show skupina EIVANA zo Žiliny, ktorá všetkých veľmi zaujala.


Prvými krokmi valčíka starosta obce otvoril celý ples, postupne sa pridávali aj ostatní prítomní a tak sme sa spoločne prehupli do ďalšej časti plesu, kde záležalo už na každom, ako príjemne sa zabaví.
Do nálady hrala skupina RELAX z Rakovej. Pred 24 hodinou sa žrebovala tombola, kde bola prvá cena posteľ.
Vďaka veľkému počtu sponzorov, ktorí venovali tombolu, získal skoro každý pár jednu. Bolo 60 cien a všetkým sponzorom a darcom tomboly patrí veľká vďaka. Ďakujeme.
Ďakujeme takisto aj  organizátorom plesu, a to je Obec Nová Bystrica, Školské stredisko záujmovej činnosti pri ZŠ s MŠ Nová Bystrica a kultúrnoškolská komisia pri OÚ Nová Bystrica.
Nálada počas celej noci bola veľmi dobrá a o tom, že sa ľudia bavili svedčí aj fakt, že tanečný parket bol obsadený až do skorého rána. Dúfame, že sa takto o rok opäť stretneme.

 

 


Vladimír Tomčala
kultúrny referent


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image


Active Image

zskmojekysucekysucke muzeum