19.11.2020

Vážení občania,

týmto Vám oznamujeme, že naša obec bola zaradená do zoznamu ďalšieho kola testovania na prítomnosť COVID-19. Z tohto dôvodu sa ďalšie kolo celoplošného testovania uskutoční aj v našej obci a to počas nasledujúceho víkendu (sobota, nedeľa), t. j od 21.11. do 22.11.2020.  

V našej obci budú opät zriadené dve odberné miesta:

  • Odberné miesto sa bude nachádzať v priestoroch Amfiteátra pri futbalovom ihrisku.
  • Odberné miesto sa bude nachádzať v priestoroch Hasičskej zbrojnice v miestnej časti Vychylovka - Pavelkovia.

Test bude možné absolvovať na odberných miestach v čase:

od 08:00 do 12:00 hod.,                   od 13:00 do 17:00 hod.         a          od 18:00 do 20:00 hod.

Toto kolo testovania na koronavírus bude dobrovoľné , teda bez následných obmedzení.

Víkendové testovanie sa uskutoční v rámci okresu Čadca zároveň aj na ďalších miestach a to konkrétne v meste Čadca a v obciach Zborov nad Bystricou, Oščadnica, Klokočov, Skalité, Svrčinovec, Staškov a Podvysoká.

 

Ďakujeme Vám za pochopenie!

19.11.2020

Vážení občania,

týmto Vám oznamujeme, že naša obec bola zaradená do zoznamu ďalšieho kola testovania na prítomnosť COVID-19. Z tohto dôvodu sa ďalšie kolo celoplošného testovania uskutoční aj v našej obci a to počas nasledujúceho víkendu (sobota, nedeľa), t. j od 21.11. do 22.11.2020.  

V našej obci budú opät zriadené dve odberné miesta:

  • Odberné miesto sa bude nachádzať v priestoroch Amfiteátra pri futbalovom ihrisku.
  • Odberné miesto sa bude nachádzať v priestoroch Hasičskej zbrojnice v miestnej časti Vychylovka - Pavelkovia.

Test bude možné absolvovať na odberných miestach v čase:

od 08:00 do 12:00 hod.,                   od 13:00 do 17:00 hod.         a          od 18:00 do 20:00 hod.

Toto kolo testovania na koronavírus bude dobrovoľné , teda bez následných obmedzení.

Víkendové testovanie sa uskutoční v rámci okresu Čadca zároveň aj na ďalších miestach a to konkrétne v meste Čadca a v obciach Zborov nad Bystricou, Oščadnica, Klokočov, Skalité, Svrčinovec, Staškov a Podvysoká.

 

Ďakujeme Vám za pochopenie!