Nástroje pre uľahčenie prístupu

Vyberte váš jazyk

Zápas 11. kola prvej futbalovej triedy Slovan Nová Bystrica - TJ Beskyd Svrčinovec

Zostavy:

Nová Bystrica - Jaro Kováč - lado Chovanec, Peter Škorvaga, Roman Cabadaj,
                                 Peter Chovanec, Martin Chovanec,  Pavol Dubovický, Michal Griga,
                                 Milan Dubovický, Andrej Halvoník, Miro Držiak

Svrčinovec - M. Kulla - Zubričan, Kordek, J. Kulla, Staškovan, Revay, Gomola, Petrák,
                            Mrmus, Stráňava, Kraina

Rozhodcovia: Kupka, Šuška, Jedinak

Priebeh zápasu:

Tentokrát sme doma privítali zaťial najlepšieho súpera.
Od začiatku to bol kvalitný zápas, hostia hrozili hlavne rýchlosťou svojích protiútokov, ktoré sme na naše šťastie úspešne eliminovali.
    Skóre otvoril v 42 minúte Milan Dubovický. Do polčasu sa nič vážnejšie nestalo a tak sme do kabín odchadzali s najtesnejším vedením 1:0
    V druhom polčase to bol opäť dobrý futbal, šance na strelenie gólu si vytvorili obe mužstvá, no na naše neštastie to boli hotia ktorí rozvlnili sieť. Po strele Gomolu náš brankár neudržal loptu a útočiaci hráč už nemal problém dokopnúť loptu do prázdnej brány.
    Naša snaha o výťaztvo bola korunovaná v 85 minúte ked Michal Griga po rohovom kope krásnou hlavičkou upravil na konečných 2:1